Algemene vergadering & eerste proeverij: Wijn met vs. zonder houtlagering
vrijdag 16 september, 19u30 - Faculty Club, Bisschopskamer
Beste wijnvrienden,
Het bestuur van VinoForum hoopt dat je een mooie vakantie hebt gehad met af en toe wat zon en heerlijke wijntjes in binnen- en buitenland. Ondertussen hebben we het nieuwe degustatieprogramma verder geconcretiseerd. De data liggen vast. De proeverijen van november en januari worden mogelijk van plaats gewisseld, afhankelijk van de beschikbaarheid van de wijnboer uit Cahors. Het jaarprogramma voor 2016 –’17 ziet er als volgt uit:
- Vrijdag 16 sept: Algemene vergadering + proeverij over verschil houtlagering en geen houtlagering - Bisschopskamer
- Vrijdag 21 okt: Bottle shock: blind proeven VS versus Italië, zinfandel vs primitivo - Bisschopskamer
- Vrijdag 25 nov: Zuidelijke Cotes du Rhone m.m.v. Wim Van Edom - Cultuurcomponent: Jo Vermeulen en bassist: Brasserie Croque-Notes: liedjes van Brassens - Lemairezaal
- Vrijdag 16 dec: Banket (voorwaarde: 50 deelnemers) - Arenberg
- Vrijdag 27 jan: Wijnboer Latuc (uit Wallonië), Cahors - Bisschopskamer
- Woensdag 15 feb: Kookhappening - Arenberg
- Vrijdag 24 maart: Madeira met Kris Jeuris - Bisschopskamer
- Zaterdag 13 mei: Wijnuitstap Zeeland of Wallonië Entre Sambre et Meuse
- Vrijdag 09 jun: Wijn en spijs: vegetarisch eten met natuurlijke wijnen - Bisschopskamer
We nodigen jullie alvast ook uit voor de algemene vergadering van vrijdag 16 september om 19u30. Op de agenda staat de instemming met het (financieel) verslag van vorig werkjaar evenals de goedkeuring van de aanpassing of modernisering van onze statuten. Om 20u beginnen we met de eerste proeverij van dit jaar: wijn met houtlagering versus wijn zonder houtlagering. Begin september krijgen jullie nog een uitnodiging en nadere uitleg hieromtrent.